IV Mulgi Uisumaraton toimub 20. jaanuaril Viljandis

9. jaanuar 2013 / 11:48 Jaga linki

Juba neljandat aastat järjest saab Viljandi järvel teoks Mulgi Uisumaraton.

Pilt:abetterbagofgroceries.com

Sedakorda ootame huvilisi järvejääle pühapäeval 20.jaanuaril. Võistlusdistantsideks pakume 30 km maratoni, 10 km rahvasõidu ja 1-ringilise uisumatka. Kõigile osalejatele pärast sõitu soe supp järve ääres ning pesemisvõimalus staadionimajas.

Võrreldes eelnevate aastatega oleme muutnud 30 km distantsi põhivõistluseks ja erinevatele vanuseklassidele jagub medaleid ka 10 km distantsil. Lisandunud on Uisumatk, mis mõeldud eelkõige neile, kes võistlemisest suurt lugu ei pea, aga tahavad mõnusast talveilmast ning uisumelust osa saada.  

Täpsem info www.rattaklubi.ee ja www.sportinfo.ee. Sportinfos on kuni 16.jaanuari südaööni võimalik võistlusele registreerida http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/register/id/1282/.  

Hetkel on Viljandi järv 15 cm jääkaane all ja vaatamata õhukesele lumele on kogu järv uisutatav ehk trenni saab teha. Võistlusrada on pikkusega ca 4 km ja asub ujumissildade lähistel. Rada on paaril korral juba lahti lükatud, aga väga heasse sõidukorda loodame jää saada eeloleval nädalavahetusel. Hetkel saadaolevad ilmaprognoosid on meie jaoks väga optimistlikud nii jäävalmistamise kui ka Uisumaratoni toimumise seisukohalt!  

Kohtumiseni Viljandi järvel!  

Lisainfo:


Veiko Šmidt
Viljandi Rattaklubi
+372 510 7516
veiko(ät)rattaklubi_ee

Sündmused

Hetkel sündmusi kalendris ei ole.